پژوهشی بر تاثیر هنر مدرن بر گرافیک

Nordoff Robbins

شما اینجا هستید:

خانه پژوهش ها پژوهشی بر تاثیر هنر مدرن بر گرافیک

درباره من

محسن بسحاک، کارشناس ارشد گرافیک، نقاش، گرافیست، دکوراتور، معمار و طراحی دکوراسیون و...

درباره من

نظرسنجی

کدامیک از آثار قابل توجه است؟
 

بخش دانشجویان
پژوهشی بر تاثیر هنر مدرن بر گرافیک مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پژوهش‌ها - بخش دانلود مقاله

مقاله پژوهشی تاثیر هنر مدرن بر گرافیک

گرافیک از واژه یونانی است به معنای آنچه هست که مربوط می شود به طرح زدن و طراحی. تعریف دیگر از گرافیک هر کار و یا شیوۀ مربوط به کشیدن تصویر از روی یک چیز از انگاره آن است. بنابراین همۀ پدیده هایی را در برمی گیرد که ایجاد شده اند: به شکل یک نشانه، علامت، نقشه، طراحی، کشیدن از روی یک چیز و به ویژه طراحی خطی یک پدیده.
 
شاید بتوان گفت که پدر گرافیک مدرن ویلیام موریس است زیرا چاپخانه کلمسکات او درنیمه قرن نوزدهم بسیاری از طراحی های گرافیک بسیار مهم را تولید نموده و بازار مهمی در میان توانمندان برای کارهای گرافیک به وجود آورد. او در اکسفورد با نقاشانی چون سرادوارد بورن - جونز و دانته گابریل روزتی دوست شد و با هم گروه پیش از رافائل گرایان را به وجود آوردند.
 
در گذشته طراح گرافیک درباره یک نوع رنگ CMYK نگران بوده است. در حال حاضر، تصاویرمان را بر روی کامپیوتر دستکاری می‌کنیم و آن را بر روی وب سایت قرار داده، با استفاده از چاپگر جوهر افشان از آن پرینت می‌گیریم و در نهایت آن را با ماشین افست با کیفیت بالایی چاپ می‌کنیم. ما مجبوریم در خلال پروسه های کاری هم تنوعات رنگ را بشناسیم و بدانیم که فقط کدام مدل برای انتخاب نتیجه نهایی است، بلکه برای شناخت بیشتر آن در امتداد همان مسیر باشیم.

سرفصل های مقاله نقش هنر مدرن و تاثیر آن بر گرافیک

- هنر گرافیک چیست؟
- تاریخ هنر گرافیک
- گرافیک های سه بعدی در رایانه ها (گرافیک سه بعدی کامپیوتری)
- تولد گرافیک مدرن
- آغاز دوره پوستر مدرن
- پرسش ها و پاسخ ها
- هنرمند در جامعه مدرن
- رنگ در هنر مدرن
- جلوه های ویژه
- تئوری رنگ
- تعادل رنگ
- تصویر آویره شده
- رنگ 2

دانلود تحقیق نقش و تاثیر هنر مدرن بر گرافیک

برای دانلود پژوهش هنر مدرن و تاثیر آن بر گرافیک امروز، بر روی لینک دانلود مقاله تحقیق نقش هنر مدرن و تاثیر آن بر گرافیک کلیک راست کنید، سپس گزینه Save Target As را انتخاب نمایید.